Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Arpol - Automaty do lodów

Firma Arpol sprzedaje automaty do lodów włoskich, granitory oraz maszyny do bitej śmietany. Najważniejszy produkt firmy to głównie maszyny do lodów włoskich i jogurtowych. Oferowane przez nas maszyny mają kilka opcji schładzania lodów. W sprzedaży firma posiada maszyny o różnej pojemności zbiorników, a przy tym inną mocą przerobową.

Czytaj całość

Kielichy Yard Cups

Yard Cups to kolorowe, plastikowe kubeczki do granity, które uwielbiane są przez dzieciaki. Jeżeli masz swój punkt gastronomiczny, kubeczki mogą mieć umieszczone Twoje logo. Kubeczki Yard Cups są idealne do serwowania drinków oraz sprzedaż granity. Połączenie nowoczesności i doświadczenia umożliwiły stworzenie prężnej i dynamicznej firmy.

Czytaj całość

Extralody.pl

Maszyny do lodów - nowe i używane. Części do maszyn do lodów, serwis, pomoc, finansowanie. Zadzwoń i umów się na prezentację naszych maszyn do lodów.

Czytaj całość