Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

MYCIE KOSTKI, ELEWACJI, DACHÓW

+48725789289

Nasze Przedsiębiorstwo Usługowe Perła Serwis kompleksowo zajmie się każdą zanieczyszczoną / brudną powierzchnią na twojej posesji. Realizujemy usługi w zakresie mycia i czyszczenia kostki brukowej, wykorzystując specjalistyczny sprzęt czyszczący. W trakcie czyszczenia kostki używamy głowicy do kostki brukowej, której budowa zabezpiecza przed zachlapaniem innych elementów infrastruktury ogrodu bądź domu. Na chwilę obecną bardzo dużą uwagę przykuwa się do rozwiązań BIO – ochrony środowiska. Nasza maszyna jest w stanie podgrzać wodę do temperatury 100 stopni co sprawia, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z większością zabrudzeń bez wykorzystania szkodliwej chemii, która ma destrukcyjny wpływ na środowisko.
Zapraszamy do kontaktu jeżeli chciałbyś skorzystać z kompleksowej usługi mycia i czyszczenia kostki brukowej.
Realizujemy usługę w zakresie Mycia kostki betonowej, granitowej, przemysłowej, z kamienia polnego i wiele innych. Dodatkowo na życzenie klienta wykonujemy usługę uzupełniania fug oraz impregnujemy kostkę brukową.
Każdy rodzaj elewacji wymaga indywidualnego podejścia, z uwagi na fakt, iż jej wytrzymałość zależy od materiału, z jakiego została wykonana oraz stanu technicznego.
W ramach mycia i czyszczenia elewacji usuwamy mchy, porosty, glony, pleśń, grzyby. Myjemy każdy rodzaj elewacji w tym tynki cienkowarstwowe, cementowe, elewacje PCV, blaszane, drewniane itp.
W naszej strefie klimatycznej zgodnie z zaleceniami producentów dachówek należy myć dachy raz na osiem lat. Połać dachowa jest idealnym podłożem dla rozwoju mchów i porostów. Zanieczyszczenia biologiczne przyczyniają się do degradacji warstwy ochronnej bez której dachówka jest narażona na pękanie z powodu zamarzającej na jej powierzchni wody.

MYCIE KOSTKI, ELEWACJI, DACHÓW

MYCIE KOSTKI, ELEWACJI, DACHÓW

https://perlaserwis.pl/czyszczenie-kostki-brukowej/
Akacjowa 7, 55-095 Długołęka
Tel. +48725789289
e-mail: [email protected]
NIP: 8961426402
REGON: 385465137

https://perlaserwis.pl/czyszczenie-kostki-brukowej/

MYCIE KOSTKI, ELEWACJI, DACHÓW
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.