Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet

727 770 880

Jeśli jesteś rodzicem wypatrującym dla własnego dziecka interesujących miejsc rozrywki, jakie jednocześnie będą aktywizowały jego rozwój, SmartKidsPlanet to de facto stosowny wybór. Jest to miejsce, w którym świetnie poczują się zarówno małe dzieci - do trzeciego roku życia - jak oraz te o wiele starsze. Coś dla siebie odnajdą nawet dziesięciolatki.
Jak Centrum Mądrej Zabawy wpływa na dzieci?
Atrakcje dla dzieci w tym miejscu są dobrane tak, żeby nie tylko dostarczały radości, lecz także korzystnie wpływały na rozwój dzieci. Dobraliśmy atrakcje tak, aby SmartKidsPlanet kształtowało wyobraźnię oraz kreatywność. To miejsce, w którym rozwijane są również umiejętności motoryczne. Co istotne, w SmartKidsPlanet dzieci mają okazję bawić się z innymi, co ogromnie korzystnie wpływa na ich rozwój społeczny.

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet

https://smartkidsplanet.pl
Żelazna 51/53 (Fabryka Norblina), 00-841 Warszawa
Tel. 727 770 880
e-mail:
NIP:
REGON:

https://smartkidsplanet.pl: Centrum Mądrej Zabawy

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.