Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

BMP Maszyny Przemysłowe

+48 663 965 200

Firma BMP-Pawliczek Mateusz oferuje usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania, budowy i serwisowania maszyn technologicznych realizujących technologie bazujące głównie na materiałach sypkich. Bardzo mocną stroną firmy są maszyny realizujące swoje procesy technologiczne w oparciu o technikę wibracyjną.

Urządzenia nasze dostosowujemy do indywidualnych zadań technologicznych naszych klientów, dzięki którym można optymalnie i najefektywniej zaprojektować procesy produkcyjne u naszych odbiorców. Jesteśmy przekonani że dzięki naszej kompetencji i fachowości, współpracujący z nami Klienci będą osiągać lepsze wyniki finansowe w swoich przedsiębiorstwach.

BMP Maszyny Przemysłowe

BMP Maszyny Przemysłowe

https://bmp-maszyny.pl
Kolonia Renerowska 1, 47-430 Rudy
Tel. +48 663 965 200
e-mail: [email protected]
NIP: 9691642762
REGON: 386700540

https://bmp-maszyny.pl: Produkcja i sprzedaż maszyn przemysowych

BMP Maszyny Przemysłowe
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.