Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Saraswati - biuro rachunkowe we Wrocławiu

730 090 850

Biuro rachunkowe stworzone dla spółek. Oferujemy specjalistyczną obsługę księgową. Wspomagamy działalności w rozliczaniu z podatków należnych fiskusowi. Jako biuro księgowe dbamy od podstaw o podatki oraz sprawy pracownicze. Księgowa Wrocław z zakresu rachunkowości świadczy przede wszystkim takie usługi jak realizacja obowiązków w zakresie JPK, prowadzenie dokumentacji dla potrzeb rozliczeń z tytułu podatku VAT oraz przygotowywanie deklaracji podatkowych CIT. Świadczymy również usługi związane z częścią kadrowo-płacową przedsiębiorstwa i oferujemy usługi takie jak obsługa kadrowo - płacowa podmiotów gospodarczych oraz sporządzanie list płac. Księgowe zajmują się przede wszystkim finansową obsługą klientów indywidualnych oraz dużych zakładów.

Saraswati - biuro rachunkowe we Wrocławiu

Saraswati - biuro rachunkowe we Wrocławiu

https://saraswati.pl/
ul. Bystrzycka 24 lok. 5, 54-215 Wrocław
Tel. 730 090 850
e-mail:
NIP:
REGON:

https://saraswati.pl/: Biuro rachunkowe Wrocław

Saraswati - biuro rachunkowe we Wrocławiu
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.