Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

SmileUp Stomatologia

603 266 466

Ortodoncia jest nauką, która absorbuje się badaniem, zapobieganiem, wykrywaniem oraz kuracją nieprawidłowości w kształcie, pozycji, relacji oraz funkcji konstrukcji uzębienia. Ortodonci mają za zadanie zaradzić, wykryć oraz poprawić dopuszczalne zmiany; zachowując je w najlepszym jak to możliwe stanie zdrowia i harmonii za pomocą użycia siły - chirurg stomatolog warszawa. W trudzie do poprawienia nieregularnych, wystających lub stłoczonych zębów wykorzystywano różnych technik już od VIII wieku przed prowadzoną przez nas erą. Są niesamowite znaleziska archeologiczne z czasów antycznej Grecji oraz Etrusków przedstawiające pierwotne aparaty ortodontyczne.

SmileUp Stomatologia

SmileUp Stomatologia

https://smileup.pl/chirurgia-stomatologiczna/
Romaszewskiego 10. lok. U6, 01-892 Warszawa Żoliborz Bielany
Tel. 603 266 466
e-mail:
NIP:
REGON:

https://smileup.pl/chirurgia-stomatologiczna/: chirurgia stomatologiczna

SmileUp Stomatologia
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.