Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Polmar warzywa i owoce

+48 660 459 458

Hurtownia warzyw i owoców Pol Mar. Sprzedajemy selekcjonowane owoce i warzywa w korzystnych cenach, a co najważniejsze wysokiej jakości. Ponieważ za naszymi wysokiej jakości produktami dostępnymi w naszym aosrymencie stoją rolnicy i sadownicy, którzy wykonują zawód z pasją, jesteśmy zobowiązani do długoterminowej współpracy z naszymi partnerami. Pol Mar Paweł Grzyb to przede wszystkim , ciągle rozwijająca się oferta i podwyższanie standardu pracy. Nasze produkty znajdą Państwo na półkach największych sieci spożywczych w europie. Celem naszej działalności jest skup oraz sprzedaż warzyw i owoców najwyższej jakości. Skupujemy jedyne asortyment, co do których mamy pewność, że spełnią oczekiwania naszych kontrahentów.

Polmar warzywa i owoce

Polmar warzywa i owoce

https://polmar.net/
Jakubowice 77 Pol Mar Paweł Grzyb, 32-100 Proszowice
Tel. +48 660 459 458
e-mail: [email protected]
NIP: 6821595285
REGON: 367816504

https://polmar.net/: Polmar

Polmar warzywa i owoce
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.