Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

FSWO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

515 219 223

FSWO to agencja marketingu 360°, która już od ponad 12 lat z powodzeniem realizuje działania marketingowe, sprzedażowe i HR-owe. Główną specjalizacją firmy jest kompleksowa organizacja eventów - od wielkich gal i konferencji, aż po mniejsze pikniki i team buildingi.
FSWO tworzy również kompleksowe rozwiązania dla firm, uwzględniając wiedzę z różnych obszarów zarządzania organizacją. Projektuje i realizuje kampanie employer brandingowe, kampanie zwiększające zaangażowanie pracowników i lojalność klientów, zwiększa skuteczność działania sił sprzedaży, a także opracowuje pełną komunikację marki wraz z działaniami aktywizującymi.
Jest zrzeszone w różnych organizacjach branżowych (m.in. Polska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Branży Eventowej, czy Związku Pracodawców Polska Miedź), poprzez które działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji przemysł spotkań.
 
Od 6 lat posiada tytuł Profesjonalnego Organizatora Kongresu przyznawanego przez Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej.

FSWO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

FSWO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

https://fswo.pl
ul. Miła 19A, 64-100 Leszno
Tel. 515 219 223
e-mail: [email protected]
NIP: 6972317070
REGON: 362235091

https://fswo.pl: agencja eventowa Warszawa

FSWO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.