Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada

+48 42 203 21 18

Kamperjada posiada świetnej klasy kampery marki Laika o minimalnym przebiegu i największej użyteczności. Wynajem kampera jest strzałem w dziesiątkę na zagraniczny wyjazd.Pojazdy są bardzo dobrze wyposażone dla pary lub kilku osób. Profesjonalna wypożyczalnia kamperów Łódź oferuje najlepsza jakość i satysfakcję w trakcie wojaży. Pojazdy możesz wynająć w kilku największych punktach w kraju – Warszawa (Olszewnica Stara), Łódź, Wrocław, Kraków. Prezentowane kampery mają całoroczne ogrzewanie oraz klimę z opcją grzania. Z pomieszczeń użytkowych można wymienić miejsca noclegowe, kabinę prysznicową i wc, część dzienną z aneksem kuchennym i blatem przeznaczonym do posiłków. W kuchni znajdują się m.in.: blat roboczy, meble kuchenne, półka na przyprawy, lodówka i metalowy zlew. Kamper wyposażony jest w: manualną skrzynię biegów, kamerę cofania, czujnik czadu, elektryczne lusterka, moskitiery oraz pojemny garaż.

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada

https://kamperjada.pl
ul. Herberta, 92-109 Łódź
Tel. +48 42 203 21 18
e-mail: [email protected]
NIP: 7282858222
REGON:

https://kamperjada.pl: Wypożyczalnia kamperów

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.